Výsledky – věž

celkove-vysledky-mrps2016

Ženy SDH

pořadí st.č. závodník družstvo 1 2. pokus výsledný
1 192 Martina PEKROVÁ Alojzov 7,78 7,73 7,73
2 198 Kamila BARTOŠKOVÁ Horní Cerekev 7,91 7,85 7,85
3 190 Markéta MARKOVÁ Dolní Čermná 7,88 7,88 7,88
4 200 Adriana JANÍČKOVÁ Partutovice 7,93 8,10 7,93
5 194 Lucie HIRMEROVÁ Chválenice 8,59 8,08 8,08
6 191 Barbora ŠUBRTOVÁ Velichovky 8,19 8,09 8,09
7 199 Veronika KREJČÍ Oprechtice 8,46 8,24 8,24
8 197 Lucie POHANKOVÁ Písková Lhota 8,38 8,27 8,27
9 202 Dominika CALTOVÁ Chválenice 8,35 8,31 8,31
10 193 Karolína WITOSZOVÁ Karviná – Hranice 12,27 8,33 8,33
11 195 Monika MAREŠOVÁ Štěnovický Borek 8,49 11,59 8,49
12 201 Petra CHOVANCOVÁ Horní Lideč 8,58 8,56 8,56
13 204 Šárka JIROUŠOVÁ Poniklá 99,99 8,57 8,57
14 203 Klára FOLTYNOVÁ Mistřovice 8,83 8,58 8,58
15 205 Nikola ŠKULTÉTYOVÁ Staré Město 8,70 8,59 8,59
16 196 Tereza RŮŽIČKOVÁ Dolní Měcholupy 8,92 9,33 8,92

Dorostenky

mladší
pořadí č dráha soutěžící SDH 1. kolo 2. kolo celkem
1 1 2 Apolena Kasalová Dobrá 8,42 8,30 8,30
2 2 3 Kateřina Borovičková Morkovice 8,50 8,35 8,35
3 7 1 Lenka Nováková Písková Lhota 11,15 9,02 9,02
4 4 4 Štěpánka Březinová Bludov 9,66 9,74 9,66
5 5 2 Clarisse Vystrčilová Dub nad Moravou 10,49 10,36 10,36
6 3 1 Tereza Slezáková Skuteč 11,16 10,65 10,65
7 6 3 Pavlína Nekolová Dolní Bukovsko 11,00 10,66 10,66
8 8 4 Anna Vodehnalová Hřibojedy 11,00 10,95 10,95
střední
1 10 3 Kamila Krejčí Morkovice 8,12 7,95 7,95
2 11 1 Zdena Novotná Skuteč 8,42 8,22 8,22
3 12 4 Lucie Macháňová Topolany 8,48 8,40 8,40
4 15 1 Kateřina Vébrová Úněšov 8,56 8,49 8,49
5 13 2 Michaela Jandová Úněšov 10,63 9,01 9,01
6 14 3 Lada Landová Dolní Bukovsko 9,39 9,11 9,11
7 16 4 Tereza Opavová Křešice 10,13 10,59 10,13
8 9 2 Nikola Polová Příštpo 12,04 99,99 12,04
starší
1 18 3 Jana Dipoldová Česká Bělá 8,21 8,14 8,14
2 19 1 Sandra Červinková Moravský Beroun 8,58 8,35 8,35
3 20 4 Lucie Tůmová Malechov 8,64 8,39 8,39
4 21 2 Zuzana Žemžulová Morkovice 12,01 9,84 9,84
5 17 2 Dominika Klvaňová Oznice 10,70 13,03 10,70
6 22 3 Vanda Jiříkovská Starý Lískovec – Sport 11,49 12,11 11,49
23 1 Pavlína Strnadová Dolní Bukovsko 99,99 99,99 99,99

Dorostenci

mladší
pořadí č dráha soutěžící SDH 1. kolo 2. kolo celkem
1 1 2 Jiří Červinka Moravský Beroun 9,53 7,52 7,52
2 2 3 Lukáš Bubeníček Skuteč 7,62 7,55 7,55
3 3 1 Dominik Dokulil Výčapy 8,01 7,79 7,79
4 7 1 Jan Šváb Dobřany 7,91 12,91 7,91
5 4 4 Vojtěch Kotrlý Bludov 8,11 8,00 8,00
6 5 2 Matyáš Lefner Ostrava – Nová Ves 8,38 8,40 8,38
7 6 3 Martin Holčák Oznice 10,25 18,20 10,25
8 8 4 František Dudlíček Dolní Bukovsko 11,26 10,34 10,34
střední
1 15 1 Lukáš Míka Jetřichovec 8,21 8,05 8,05
2 14 3 David Staněk Karviná – Hranice 10,09 8,07 8,07
3 13 2 Jakub Filipčík Starý Lískovec Sport 8,23 8,10 8,10
4 11 1 Jiří Volejník Břehy 8,27 8,42 8,27
5 9 2 Patrik Linhart Hajnice 8,28 99,99 8,28
6 12 4 Miroslav Musiol Ostrava – Třebovice 8,53 8,40 8,40
7 16 4 Michal Pejřil Tvarožná 11,10 9,38 9,38
8 10 3 Lukáš Gerža Oznice 11,09 9,79 9,79
starší
1 17 2 Daniel Klvaňa Oznice 12,50 11,17 11,17
2 21 2 Vojtěch Klenka Břehy 11,87 11,22 11,22
3 18 1 Marek Peterek Michálkovice 17,46 11,54 11,54
4 22 1 Michal Krupka Polabiny 12,17 11,94 11,94
5 19 1 Jakub Kasal Dobrá 11,96 14,51 11,96
6 24 2 Adam Bartoň Oznice 13,38 12,51 12,51
7 23 1 Marek Peštál Budíkovice 99,99 13,03 13,03
8 20 2 Michal Lejska Prostřední Bečva 14,32 13,71 13,71

Muži SDH

pořadí st.č. závodník družstvo 1. pokus 2. pokus výsledný
1 191 Martin LIDMILA Zbožnov 15,09 15,59 15,09
2 201 Petr GRASSL Bystřice nad Úhlavou 15,63 15,23 15,23
3 200 Vojtěch KLENKA Brloh 16,56 15,53 15,53
4 194 Dominik SOUKUP Žebnice 15,95 99,99 15,95
5 204 Jakub KASAL Dobrá 19,87 16,00 16,00
6 190 Marcel DAL Český Těšín 16,72 99,99 16,72
7 192 Filip PÁCAL Vrbice 17,16 16,76 16,76
8 195 Lukáš RICHTER Nepolisy 16,92 16,80 16,80
9 193 Michal BRODACKÝ Trusovice 17,26 16,92 16,92
10 203 Michal LEJSKA Prostřední Bečva 17,54 21,76 17,54
11 198 Dominik BĚLSKÝ Krouna 18,50 20,36 18,50
12 197 Jiří ŠKODNÝ Morašice 19,17 20,69 19,17
13 202 Richard SVAČINA Michálkovice 24,50 19,66 19,66
14 196 Jan JUŘIČKA Luká 29,37 27,22 27,22

Finále o absolutní mistryni ČR

pořadí dráha st.č. závodník družstvo základní finále
1 2 192 Martina PEKROVÁ Alojzov 7,73 7,74
2 3 198 Kamila BARTOŠKOVÁ Horní Cerekev 7,85 7,79
3 1 190 Markéta MARKOVÁ Dolní Čermná 7,88 7,89
4 4 200 Adriana JANÍČKOVÁ Partutovice 7,93 8,09

Muži HZS

pořadí st.č. závodník družstvo 1. pokus 2. pokus výsledný
1 1 Kamil BEZRUČ HZS Moravskoslezského kraje 13,58 99,99 13,58
2 8 Karel RYL HZS Moravskoslezského kraje 19,84 13,92 13,92
3 47 Václav NOVOTNÝ HZS Královéhradeckého kraje 14,35 14,25 14,25
4 3 Adam HRBÁČ HZS Moravskoslezského kraje 19,66 14,35 14,35
5 105 Jakub PĚKNÝ HZS Ústeckého kraje 15,92 14,40 14,40
6 73 David DOPIRÁK HZS Plzeňského kraje 14,44 99,99 14,44
7 52 Lukáš HONS HZS kraje Vysočina 14,95 14,59 14,59
8 54 Vojtěch FILA HZS kraje Vysočina 14,78 14,64 14,64
9 57 Martin STUCHLÍK HZS kraje Vysočina 15,17 14,64 14,64
10 53 Pavel HNÍZDIL HZS kraje Vysočina 15,49 14,66 14,66
11 7 Pavel KRPEC HZS Moravskoslezského kraje 14,83 99,99 14,83
12 95 Marek TYKAL HZS Zlínského kraje 14,85 17,46 14,85
13 77 Vlastimil ŽÁK HZS Plzeňského kraje 15,53 14,89 14,89
14 76 Jaroslav HRDLIČKA HZS Plzeňského kraje 14,91 15,00 14,91
15 79 Michal JANDA HZS Plzeňského kraje 15,00 19,79 15,00
16 74 Martin PROVAZNÍK HZS Plzeňského kraje 15,15 15,03 15,03
17 139 Pavel MAŇAS HZS Středočeského kraje 15,29 15,03 15,03
18 4 Jan VYVIAL HZS Moravskoslezského kraje 15,08 99,99 15,08
19 72 Jan HŮLA HZS Plzeňského kraje 15,13 15,11 15,11
20 6 František KUNOVSKÝ HZS Moravskoslezského kraje 15,52 15,11 15,11
21 2 Jakub GRYČ HZS Moravskoslezského kraje 15,16 16,49 15,16
22 141 Marián RERKO HaZZ Slovenské republiky 15,83 15,21 15,21
23 66 Jakub PAULÍČEK HZS Pardubického kraje 15,30 15,25 15,25
24 42 Jan ZHŘÍVAL HZS Královéhradeckého kraje 15,49 15,28 15,28
25 126 Jan JEŽEK HZS Jihočeského kraje 16,04 15,35 15,35
26 96 Petr VACULÍN HZS Zlínského kraje 15,85 15,36 15,36
27 98 Radek ŠUBA HZS Zlínského kraje 15,38 99,99 15,38
28 132 Vladislav FILIP HZS Středočeského kraje 18,91 15,39 15,39
29 43 Jiří VOLF HZS Královéhradeckého kraje 15,40 99,99 15,40
30 19 Petr MIŘÁTSKÝ HZS hlavního města Prahy 15,41 16,53 15,41
31 45 Jan KLOUČEK HZS Královéhradeckého kraje 15,59 15,45 15,45
32 134 Milan TŮMA HZS Středočeského kraje 15,62 15,48 15,48
33 123 Ivan PĚNČA HZS Jihočeského kraje 15,85 15,49 15,49
34 109 David SOMOL HZS Ústeckého kraje 15,49 17,72 15,49
35 160 Marek JARŮŠEK HZS Jihomoravského kraje 15,72 15,50 15,50
36 85 Martin KULHAVÝ HZS Libereckého kraje 15,63 15,60 15,60
37 80 Jindřich HARASIMOVIČ HZS Plzeňského kraje 15,60 16,07 15,60
38 107 Martin HOVORKA HZS Ústeckého kraje 16,65 15,61 15,61
39 93 Marek PAVELKA HZS Zlínského kraje 15,71 15,67 15,67
40 97 Luděk OTÝPKA HZS Zlínského kraje 16,03 15,67 15,67
41 140 Martin VIKTORA HZS Středočeského kraje 15,67 18,00 15,67
42 44 Petr MAŘAN HZS Královéhradeckého kraje 15,68 99,99 15,68
43 41 Václav DIVOŠ HZS Královéhradeckého kraje 15,73 18,62 15,73
44 92 Petr KUCHAŘÍK HZS Zlínského kraje 17,11 15,76 15,76
45 17 Tomáš DANĚK HZS hlavního města Prahy 18,95 15,82 15,82
46 94 Petr KYNĚRA HZS Zlínského kraje 15,85 99,99 15,85
47 104 Stárek LADISLAV HZS Ústeckého kraje 16,50 15,88 15,88
48 48 Stanislav PAULÍČEK HZS Královéhradeckého kraje 15,91 15,89 15,89
49 39 Jan ŠINDELKA HZS Olomouckého kraje 16,10 16,86 16,10
50 20 Martin ŠEVC HZS hlavního města Prahy 16,13 16,12 16,12
51 91 Jan VRÁBLÍK HZS Zlínského kraje 16,14 17,01 16,14
52 159 Jaroslav ZHOŘ HZS Jihomoravského kraje 16,31 16,19 16,19
53 58 Vilém RYŠAVÝ HZS kraje Vysočina 17,15 16,19 16,19
54 102 Martin VLČEK HZS Ústeckého kraje 20,41 16,21 16,21
55 156 Josef PĚNČA HZS Jihomoravského kraje 16,23 16,42 16,23
56 55 Vladimír JANKO HZS kraje Vysočina 16,26 99,99 16,26
57 31 Zbyněk HRADIL HZS Olomouckého kraje 16,37 16,27 16,27
58 125 Radim ŠVEHLA HZS Jihočeského kraje 17,31 16,28 16,28
59 37 Václav BLAŽEK HZS Olomouckého kraje 18,34 16,32 16,32
60 46 Kamil KRÁLIK HZS Královéhradeckého kraje 16,39 99,99 16,39
61 71 Martin ROHÁČ HZS Plzeňského kraje 18,28 16,50 16,50
62 34 Marek BIA HZS Olomouckého kraje 22,33 16,52 16,52
63 131 Lukáš NOVOTNÝ HZS Středočeského kraje 16,70 18,83 16,70
64 137 Josef VLACH HZS Středočeského kraje 16,79 16,71 16,71
65 33 Dalibor BLAŽEK HZS Olomouckého kraje 99,99 16,76 16,76
66 154 Martin BÍLEK HZS Jihomoravského kraje 16,77 17,03 16,77
67 122 Michal DOKTOR HZS Jihočeského kraje 16,77 18,95 16,77
68 145 Michal MARTÍNEK HaZZ Slovenské republiky 17,13 16,79 16,79
69 14 Jakub ZAJAN HZS hlavního města Prahy 16,88 17,42 16,88
70 158 Josef KADARA HZS Jihomoravského kraje 16,88 20,46 16,88
71 115 Tomáš FOUKAL HZS podniku DEZA a.s. 16,92 22,07 16,92
72 138 Radek BÁRTA HZS Středočeského kraje 16,94 20,97 16,94
73 157 Jiří ŠKAROUPKA HZS Jihomoravského kraje 16,96 99,99 16,96
74 86 Zdeněk JIROUŠ HZS Libereckého kraje 16,97 20,24 16,97
75 108 Lukáš KHÝR HZS Ústeckého kraje 17,27 17,00 17,00
76 143 Miroslav ŠÁRY HaZZ Slovenské republiky 17,50 17,04 17,04
77 121 Stanislav ŠMÍD HZS Jihočeského kraje 17,12 17,08 17,08
78 32 Jiří MAREŠ HZS Olomouckého kraje 17,12 17,97 17,12
79 117 Radek PIVKO HZS podniku DEZA a.s. 19,07 17,13 17,13
80 64 Jan KURKA HZS Pardubického kraje 19,17 17,13 17,13
81 110 Vácha JAN HZS Ústeckého kraje 22,20 17,21 17,21
82 51 Pavel TRAXLER HZS kraje Vysočina 17,22 20,67 17,22
83 12 Michal ŠÍDA HZS hlavního města Prahy 99,99 17,40 17,40
84 133 Václav ŘÍHA HZS Středočeského kraje 17,41 17,84 17,41
85 129 David HÁJEK HZS Jihočeského kraje 17,45 18,28 17,45
86 101 Zbyněk ŠVARC HZS Ústeckého kraje 17,50 17,55 17,50
87 127 Pavel JANŮ HZS Jihočeského kraje 17,54 19,08 17,54
88 36 Jan KLIMECKÝ HZS Olomouckého kraje 20,83 17,61 17,61
89 22 Patrik ŽIŽKA HZS Karlovarského kraje 20,44 17,68 17,68
90 155 Radim ČECH HZS Jihomoravského kraje 18,53 17,76 17,76
91 119 Lukáš FIURÁŠEK HZS podniku DEZA a.s. 18,69 17,78 17,78
92 11 Marek SCHOBER HZS hlavního města Prahy 17,85 18,27 17,85
93 23 Jiří KARAS HZS Karlovarského kraje 18,82 17,86 17,86
94 124 Marek ŠENKÝŘ HZS Jihočeského kraje 19,39 17,89 17,89
95 68 Ladislav WEINDLICH HZS Pardubického kraje 17,97 18,93 17,97
96 81 Matěj MASNÝ HZS Libereckého kraje 18,96 17,97 17,97
97 16 Ladislav VOBEJDA HZS hlavního města Prahy 19,43 18,00 18,00
98 118 Karel BEZDĚK HZS podniku DEZA a.s. 22,32 18,08 18,08
99 147 Ján BODORIK HaZZ Slovenské republiky 18,09 21,27 18,09
100 152 František KUBÍK HZS Jihomoravského kraje 18,27 19,15 18,27
101 35 Pavel BERNHAUER HZS Olomouckého kraje 20,80 18,32 18,32
102 25 Roman KRUMPHANZL HZS Karlovarského kraje 19,10 18,36 18,36
103 111 Tomáš SKALKA HZS podniku DEZA a.s. 18,42 19,52 18,42
104 63 Lukáš FLACH HZS Pardubického kraje 19,32 18,50 18,50
105 18 Jakub ČERMÁK HZS hlavního města Prahy 18,54 19,67 18,54
106 70 Josef KOZEL HZS Pardubického kraje 19,29 18,60 18,60
107 67 Jan MATĚJKA HZS Pardubického kraje 18,87 18,67 18,67
108 146 Štefan BELKO HaZZ Slovenské republiky 18,72 99,99 18,72
109 112 Petr KORÁBEČNÝ HZS podniku DEZA a.s. 18,96 18,94 18,94
110 65 Pavel KADLEC HZS Pardubického kraje 18,94 19,56 18,94
111 10 Jiří MOTYKA HZS Moravskoslezského kraje 20,28 18,98 18,98
112 88 Jaroslav KREJČÍK HZS Libereckého kraje 19,06 21,11 19,06
113 82 Vladimír NOVOTNÝ HZS Libereckého kraje 21,35 19,22 19,22
114 116 Martin GÁŠEK HZS podniku DEZA a.s. 23,93 19,39 19,39
115 114 Matěj KRAYZEL HZS podniku DEZA a.s. 19,70 22,12 19,70
116 84 Petr BÁRTA HZS Libereckého kraje 20,83 19,79 19,79
117 59 Jakub SLEZÁK HZS kraje Vysočina 21,71 19,98 19,98
118 83 Lukáš NĚMEC HZS Libereckého kraje 20,11 21,85 20,11
119 62 Lukáš BEER HZS Pardubického kraje 21,22 20,21 20,21
120 24 Ondřej HORYCH HZS Karlovarského kraje 20,28 99,99 20,28
121 149 Stanislav ZAVADZAN HaZZ Slovenské republiky 21,66 20,35 20,35
122 87 Jakub MENŠÍK HZS Libereckého kraje 22,01 21,00 21,00
123 21 David TRÁVNÍČEK HZS Karlovarského kraje 22,83 21,62 21,62
124 144 Denis PAVELKA HaZZ Slovenské republiky 23,47 26,94 23,47
125 28 Jiří SZEWIECZEK HZS Karlovarského kraje 26,32 26,18 26,18
126 29 Petr PUPÁK HZS Karlovarského kraje 36,04 31,93 31,93

semifinále a finále o absolutního mistra ČR

I. semifinálový běh
pořadí dráha závodník družstvo základní kolo semifinále
3 1 Jakub PĚKNÝ HZS Ústeckého kraje 14,40 13,95
1 2 Kamil BEZRUČ HZS Moravskoslezského kraje 13,58 13,41
7 3 Adam HRBÁČ HZS Moravskoslezského kraje 14,35 16,65
8 4 Vojtěch FILA HZS kraje Vysočina 14,64 22,55
II. semifinálový běh
pořadí dráha závodník družstvo základní kolo semifinále
5 1 David DOPIRÁK HZS Plzeňského kraje 14,44 14,46
2 2 Karel RYL HZS Moravskoslezského kraje 13,92 13,90
4 3 Václav NOVOTNÝ HZS Královéhradeckého kraje 14,25 14,45
6 4 Lukáš HONS HZS kraje Vysočina 14,59 14,84
Finálový běh
pořadí dráha závodník družstvo semifinále finále
1 1 Jakub PĚKNÝ HZS Ústeckého kraje 13,95 13,47
2 3 Karel RYL HZS Moravskoslezského kraje 13,90 13,48
3 4 Václav NOVOTNÝ HZS Královéhradeckého kraje 14,45 14,59
4 2 Kamil BEZRUČ HZS Moravskoslezského kraje 13,41 17,34

Napsat komentář