Výsledky – štafety

celkove-vysledky-mrps2016

Muži HZS

pořadí st.č. družstvo štafeta čas
1 1 HZS Moravskoslezského kraje A 53,94
2 25 HZS Zlínského kraje B 55,31
3 11 HZS Ústeckého kraje A 56,58
4 18 HZS Moravskoslezského kraje B 56,73
5 27 HZS podniku DEZA a.s. B 57,25
6 10 HZS Zlínského kraje A 57,36
7 8 HZS Plzeňského kraje A 58,02
8 31 HZS Jihomoravského kraje B 58,33
9 23 HZS Plzeňského kraje B 58,46
10 17 HZS hlavního města Prahy B 58,50
11 5 HZS Královéhradeckého kraje A 59,28
12 15 HaZZ Slovenské republiky A 59,50
13 26 HZS Libereckého kraje B 60,43
14 13 HZS Jihočeského kraje A 61,18
15 4 HZS Olomouckého kraje A 61,48
16 12 HZS podniku DEZA a.s. A 61,96
17 16 HZS Jihomoravského kraje A 62,90
18 28 HZS Ústeckého kraje B 64,40
19 2 HZS hlavního města Prahy A 64,97
20 32 HaZZ Slovenské republiky B 65,00
21 3 HZS Karlovarského kraje A 65,87
22 9 HZS Libereckého kraje A 66,56
23 29 HZS Středočeského kraje B 70,83
24 21 HZS kraje Vysočina B 75,13
25 24 HZS Pardubického kraje B 78,50
32 6 HZS kraje Vysočina A
32 7 HZS Pardubického kraje A
32 14 HZS Středočeského kraje A
32 19 HZS Olomouckého kraje B
32 20 HZS Karlovarského kraje B
32 22 HZS Královéhradeckého kraje B
32 30 HZS Jihočeského kraje B

Muži SDH

pořadí st.č. dráha družstvo štafeta čas
1 26 2 Zbožnov B 56,47
2 18 2 Tuř B 57,76
3 20 2 Závišice B 57,79
4 32 2 Mistřín B 57,90
5 19 1 Žebnice B 59,58
6 6 2 Bludov A 59,95
7 9 1 Zbožnov A 60,43
8 27 1 Juřinka B 60,51
8 30 2 Hlinsko B 60,51
10 1 1 Tuř A 60,63
11 15 1 Mistřín A 61,39
12 10 2 Juřinka A 62,15
13 22 2 Bozkov B 62,29
14 25 1 Otročín B 62,72
15 21 1 Pikov B 62,86
16 3 1 Závišice A 63,10
17 2 2 Žebnice A 63,78
18 34 2 Císařov B 65,06
19 14 2 Litovany A 65,09
20 8 2 Otročín A 65,18
21 24 2 Řeporyje B 65,69
22 5 1 Bozkov A 66,22
23 13 1 Hlinsko A 67,28
24 33 1 Obora u Loun B 67,97
25 17 1 Císařov A 68,43
26 16 2 Obora u Loun A 72,37
27 4 2 Pikov A 73,92
28 23 1 Bludov B 73,96
29 11 1 Dalovy A 79,26
34 7 1 Řeporyje A
34 12 2 Líchovy A
34 28 2 Dalovy B
34 29 1 Líchovy B
34 31 1 Litovany B

Ženy SDH

pořadí st.č. dráha družstvo štafeta čas
1 23 1 Chválenice B 61,13
2 29 1 Michálkovice B 62,15
3 34 2 Dolní Měcholupy B 63,05
4 6 2 Chválenice A 64,16
5 30 2 Líchovy B 64,64
6 19 1 Slatiny B 65,12
7 26 2 Ivanovice na Hané B 65,37
8 33 1 Petrovice B 66,41
9 24 2 Milotice nad Bečvou B 66,65
10 32 2 Komárovice B 66,67
11 18 2 Písková Lhota B 66,79
11 25 1 Štěpánov B 66,79
13 12 2 Michálkovice A 66,95
14 13 1 Líchovy A 68,34
15 17 1 Dolní Měcholupy A 68,88
16 14 2 Lhenice A 69,13
17 16 2 Petrovice A 70,43
18 28 2 Dalovice B 70,46
19 2 2 Slatiny A 70,50
20 3 1 Makov A 70,67
21 8 2 Štěpánov A 70,83
22 27 1 Bozkov B 71,10
23 9 1 Ivanovice na Hané A 71,35
24 1 1 Písková Lhota A 72,17
25 5 1 Hlinsko A 73,47
26 22 2 Hlinsko B 74,30
27 11 1 Dalovice A 75,33
28 21 1 Císařov B 75,37
29 15 1 Komárovice A 75,41
30 7 1 Milotice nad Bečvou A 77,25
31 10 2 Bozkov A 77,42
34 4 2 Císařov A
34 20 2 Makov B
34 31 1 Lhenice B

Napsat komentář