Výsledky – běh jednotlivců na 100m překážek

celkove-vysledky-mrps2016

Muži – semifinále a finále o absolutního mistra ČR

I. semifinálový běh
pořadí dráha č. závodník družstvo základní kolo semifinále
8 1 132 Vladislav FILIP HZS Středočeského kraje 16,13 24,98
6 2 8 Lukáš KROUPA Tuř 15,72 18,89
7 3 43 Jiří VOLF HZS Královéhradeckého kraje 16,09 20,59
3 4 96 Daniel KLVAŇA Juřinka 16,20 16,05
II. semifinálový běh
pořadí dráha závodník družstvo základní kolo semifinále
4 1 98 Radek ŠUBA HZS Zlínského kraje 16,18 16,66
2 2 66 Jakub PAULÍČEK HZS Pardubického kraje 15,76 16,05
1 3 85 Martin LIDMILA Zbožnov 16,04 16,01
5 4 141 Michal VAŠULKA Mistřín 16,20 18,88
Finálový běh
pořadí dráha č. závodník družstvo semifinále finále
1 2 85 Martin LIDMILA Zbožnov 16,01 15,55
2 1 96 Daniel KLVAŇA Juřinka 16,05 15,57
3 3 66 Jakub PAULÍČEK HZS Pardubického kraje 16,05 15,66
4 4 98 Radek ŠUBA HZS Zlínského kraje 16,66 16,67

Muži SDH

pořadí st.č. závodník družstvo 1. pokus 2. pokus výsledný
1 8 Lukáš KROUPA Tuř 15,98 15,72 15,72
2 85 Martin LIDMILA Zbožnov 16,04 99,99 16,04
3 141 Michal VAŠULKA Mistřín 16,58 16,20 16,20
4 96 Daniel KLVAŇA Juřinka 16,20 99,99 16,20
5 83 Vojtěch KLENKA Zbožnov 16,75 16,63 16,63
6 11 Dominik SOUKUP Žebnice 16,76 17,07 16,76
7 26 Lukáš TABACH Závišice 17,24 16,78 16,78
8 25 Marek PETEREK Závišice 16,80 28,60 16,80
9 82 Karel FLÍDR Zbožnov 16,82 31,17 16,82
10 84 Jiří ŠKODNÝ Zbožnov 16,84 24,41 16,84
11 17 Patrik SNÁŠEL Žebnice 17,07 16,86 16,86
12 116 Jan VYHNÁNEK Líchovy 17,31 16,87 16,87
13 133 Kasal JAKUB Litovany 99,99 16,90 16,90
14 13 Petr GRASSL Žebnice 17,78 16,98 16,98
15 7 Michal GIERLOWSKI Tuř 17,25 17,01 21,02
16 5 Michal ČERMÁK Tuř 17,86 17,03 17,03
17 138 Radek NECHVÁTAL Litovany 19,74 17,05 17,05
18 97 Lukáš GERŽA Juřinka 17,57 17,06 17,06
19 87 Josef MLÁDEK Zbožnov 17,09 99,99 17,09
20 43 Jan LAMPA Bozkov 17,66 17,14 17,14
21 78 Petr VALENTA Otročín 18,46 17,14 17,14
22 86 Martin ŠACH Zbožnov 17,74 17,16 17,16
23 2 Patrik KLIGL Tuř 17,66 17,20 17,20
24 12 Jakub GROSS Žebnice 17,28 99,99 17,25
25 110 Miroslav ŠTĚPÁNEK Dalovy 17,79 17,29 17,29
26 23 Richard SVAČINA Závišice 17,29 26,65 17,29
27 6 Jakub POSPÍŠIL Tuř 17,87 17,30 17,30
28 1 Lukáš RICHTER Tuř 17,31 99,99 17,31
29 3 Dušan IKER Tuř 17,32 17,40 17,32
30 144 Petr KOVÁČ Mistřín 17,32 27,14 17,32
31 16 Ondřej GROSS Žebnice 17,32 99,99 17,32
32 14 Luboš TŮMA Žebnice 18,07 17,34 17,34
33 98 Adam BARTOŇ Juřinka 19,82 17,34 17,34
34 4 Pavel SLOVÁK Tuř 17,38 99,99 17,38
35 31 Lukáš TEJNOR Pikov 99,99 17,40 17,40
36 142 Tomáš URBÁNEK Mistřín 17,41 28,17 17,41
37 174 Michal KRUPKA Polabiny 17,45 28,26 17,45
38 177 Jan TEPLÝ Kamenec 17,50 99,99 17,50
39 129 Dominik BĚLSKÝ Hlinsko 18,09 17,52 17,52
40 139 Marek PEŠTÁL Litovany 17,66 22,63 17,66
41 81 Jaromír LIDMILA Zbožnov 18,02 17,69 17,69
42 19 Michal SOUKUP Žebnice 17,70 38,24 17,70
43 143 Filip PÁRAL Mistřín 99,99 17,70 17,70
44 181 David DVOŘÁK Jevíčko 34,15 17,71 17,71
45 99 Radek RUDOLF Juřinka 17,71 99,99 17,71
46 112 Radek MÍKA Líchovy 18,96 17,72 17,72
47 56 Tomáš RIEDL Bludov 20,11 17,72 17,72
48 176 Martin BŘENEK Trpín 21,23 17,72 17,72
49 179 Aleš SEKANINA Ivanovice na Hané 53,34 17,72 17,72
50 146 Martin KYNĚRA Mistřín 18,17 17,74 17,74
51 59 Jan BISKUP Bludov 17,75 99,99 17,75
52 74 Martin STRAŠIL Otročín 18,66 17,77 17,77
53 92 Jaromír BURDA Juřinka 26,49 17,79 17,79
54 113 Petr ZETEK Líchovy 17,86 29,31 17,86
55 57 Miroslav HÉL Bludov 20,78 17,90 17,90
56 100 Michal BRODACKÝ Juřinka 17,93 21,70 17,93
57 27 Miroslav ARVAI Závišice 17,93 99,99 17,28
58 127 David PRAŽAN Hlinsko 18,29 17,94 17,94
59 145 Adam VAŠULKA Mistřín 17,96 99,99 17,96
60 58 Tomáš WEIDINGER Bludov 18,42 17,99 17,99
61 24 Václav HARABIŠ Závišice 18,01 24,68 18,01
62 18 Daniel TAUCHEN Žebnice 18,38 18,04 18,04
63 67 Václav HELMICH Řeporyje 99,99 18,04 18,04
64 46 Tomáš BLAŽEK Bozkov 25,52 18,07 18,07
65 111 Marek ŠVEC Líchovy 18,16 99,99 18,16
66 135 Ondřej POLA Litovany 23,37 18,18 18,18
67 118 Petr JANSKÝ Líchovy 18,19 31,57 18,19
68 117 Aleš HOŘICKÝ Líchovy 99,99 18,23 18,23
69 109 Pavel STŘELKA Dalovy 18,25 20,18 18,25
70 105 David NESVORNÝ Dalovy 18,27 99,99 18,27
71 106 Jan TICHÝ Dalovy 18,63 18,33 18,33
72 107 Miloš JEŽEK Dalovy 18,38 99,99 18,38
73 131 Tomáš JUŘENA Litovany 18,40 99,99 18,40
74 41 Aleš HARTIG Bozkov 18,59 18,42 18,42
75 148 Petr MARADA Mistřín 18,45 99,99 18,45
76 42 Jaroslav ŠMÍD Bozkov 18,56 18,48 18,48
77 44 Michal PAPUGA Bozkov 18,51 18,55 18,51
78 161 Radoslav BEDNÁŘ Císařov 19,16 18,54 18,54
79 88 Jan MLEJNEK Zbožnov 18,54 29,34 18,54
80 54 Jiří VÉNOS Bludov 18,56 26,37 18,56
81 158 Jiří MORÁVEK Obora u Loun 21,64 18,58 18,58
82 115 Tomáš FIALA Líchovy 18,62 99,99 18,62
83 32 Jan VAVŘÍK Pikov 18,72 18,65 18,65
84 37 Ondřej ŠITTA Pikov 99,99 18,66 18,66
84 156 Michal BENEŠ Obora u Loun 18,66 99,99 18,66
86 172 Martin PAŤHA Stolín 18,67 99,99 18,67
87 72 Michal HORŇÁČEK Otročín 19,14 18,70 18,70
88 34 Pavel SMETANA Pikov 99,99 18,71 18,71
89 183 Josef KRPEC Frýdek 18,75 27,51 18,75
90 71 Michal DIVIŠ Otročín 19,01 18,77 18,77
91 55 Martin SOBOTKA Bludov 18,83 18,97 18,83
92 134 Kasal MATĚJ Litovany 99,99 18,84 18,84
93 75 Jiří TICHÝ Otročín 19,10 18,85 18,85
94 155 Milan RICHTER Obora u Loun 18,85 99,99 18,85
95 132 Martin CAHA Litovany 21,21 18,86 18,86
96 182 Marek ZASTOUPIL Svatý Jiří 21,03 18,92 18,92
97 168 Antonín KRÁTKÝ Císařov 99,99 18,97 18,97
98 125 Ladislav PECINA Hlinsko 19,05 19,13 19,05
99 171 Jakub VONDRA Stolín 19,06 99,99 19,06
100 64 David WOLF Řeporyje 19,08 19,17 19,08
101 154 Marek KRAMARSKI Obora u Loun 19,54 19,10 19,10
102 36 Jakub TOMEČEK Pikov 19,19 19,28 19,19
103 173 Jan KUČERA Rokytnice nad Jizerou 99,99 19,19 19,19
104 53 Martin MACH Bludov 19,40 20,57 19,40
105 95 Ondřej ŠENKYŘÍK Juřinka 20,64 19,40 19,40
106 76 Roman HAZMUKA Otročín 19,45 20,50 19,45
107 28 Ondřej KAHÁNEK Závišice 19,49 99,99 19,49
108 63 Jan RŮŽIČKA Řeporyje 19,65 19,51 19,51
109 77 Vladimír HUDEC Otročín 19,56 99,99 19,56
110 22 Ondřej ČÍP Závišice 19,77 19,57 19,57
111 152 Jan ŘEZNÍČEK Obora u Loun 19,63 20,52 19,63
112 163 Jakub MACEK Císařov 20,03 19,64 19,64
113 62 Robert MICHL Řeporyje 99,99 19,67 19,67
114 33 Jan MAZANÝ Pikov 22,18 19,85 19,85
115 164 Martin BEDNÁŘ Císařov 19,93 99,99 19,93
116 122 Jiří UNČOVSKÝ Hlinsko 19,97 99,99 19,97
117 108 Jan PAVLÍK Dalovy 19,98 20,69 19,98
118 130 Václav PULDA Hlinsko 20,12 20,29 20,12
119 52 Radomír BUREŠ Bludov 21,71 20,12 20,12
120 147 Petr VAŠULKA Mistřín 20,15 99,99 20,15
121 128 Petr SEVERÝN Hlinsko 20,17 20,68 20,17
122 167 Milan HADAŠ Císařov 23,76 20,17 20,17
123 45 Václav HUŠEK Bozkov 20,24 22,43 20,24
124 65 Ondřej WOLF Řeporyje 20,26 20,49 20,26
125 61 Jan BRYNDA Řeporyje 20,30 99,99 20,30
126 38 Petr PECLINOVSKÝ Pikov 20,43 22,64 20,43
127 21 Radek VÁŇA Závišice 20,49 99,99 20,49
128 47 Jakub STEJSKAL Bozkov 20,50 99,99 20,50
129 123 Marek KADLEC Hlinsko 21,68 20,62 20,62
130 121 Michael POSPÍŠÍL Hlinsko 20,71 27,33 20,71
131 166 Tomáš HORÁK Císařov 21,02 22,70 21,02
132 114 Lukáš HANUS Líchovy 21,13 22,43 21,13
133 94 Zdeněk GUT Juřinka 21,14 99,99 21,14
134 66 Jan VINŠ Řeporyje 22,63 21,21 21,21
135 103 Miroslav PEKÁREK Dalovy 22,11 21,28 21,28
136 48 Tomáš KAFKA Bozkov 21,53 21,52 21,52
137 151 Matyáš POLCAR Obora u Loun 22,81 21,75 21,75
138 169 Martin KOUKAL Císařov 22,18 22,92 22,18
139 165 Jakub GREGOVSKÝ Císařov 22,28 22,21 22,21
140 69 Jiří VOŘÍŠEK Řeporyje 25,19 22,35 22,35
141 73 Vladimír DIVIŠ Otročín 23,62 22,37 22,37
142 157 Karel LANG Obora u Loun 22,82 22,38 22,38
143 153 Josef BAŘTIPÁN Obora u Loun 23,56 99,99 23,56
144 136 Patrik NOVÁČEK Litovany 24,70 99,99 24,70
145 178 Martin DUŠEK Choltice 25,86 99,99 25,86

Ženy – semifinále a finále o absolutního mistra ČR

I. semifinálový běh
pořadí dráha st.č. závodník družstvo základní kolo semifinále
2 1 53 Barbora ŠUBRTOVÁ Chválenice 17,11 17,05
3 2 175 Šárka JIROUŠOVÁ Poniklá 15,97 17,09
4 3 55 Monika MAREŠOVÁ Chválenice 17,15 17,24
II. semifinálový běh
pořadí dráha st.č. závodník družstvo základní kolo semifinále
5 1 56 Lucie HIRMEROVÁ Chválenice 16,96 20,82
1 2 58 Markéta MARKOVÁ Chválenice 16,84 16,78
6 3 116 Karolina WITOSZOVÁ Michálkovice 17,14 99,99
Finálový běh
pořadí dráha st.č. závodník družstvo semifinále finále
1 2 58 Markéta MARKOVÁ Chválenice 16,78 16,72
2 1 53 Barbora ŠUBRTOVÁ Chválenice 17,05 17,07
3 3 175 Šárka JIROUŠOVÁ Poniklá 17,09 99,99

 

Ženy

pořadí st.č. závodník družstvo 1. pokus 2. pokus výsledný
1 175 Šárka JIROUŠOVÁ Poniklá 15,97 99,99 15,97
2 58 Markéta MARKOVÁ Chválenice 17,22 16,84 16,84
3 56 Lucie HIRMEROVÁ Chválenice 17,20 16,96 16,96
4 53 Barbora ŠUBRTOVÁ Chválenice 17,42 17,11 17,11
5 116 Karolina WITOSZOVÁ Michálkovice 17,14 17,35 17,14
6 55 Monika MAREŠOVÁ Chválenice 17,50 17,15 17,15
7 8 Lucie POHANKOVÁ Písková Lhota 17,62 17,18 17,18
8 60 Lucie TŮMOVÁ Chválenice 18,03 17,39 17,39
9 57 Dominika CALTOVÁ Chválenice 17,92 17,43 17,43
10 176 Jana DIPOLDOVÁ Česká Bělá 17,71 17,91 17,71
11 183 Kamila KREJČÍ Morkovice 17,72 99,99 17,72
12 182 Nikola POLOVÁ Příštpo 18,64 17,75 17,75
13 168 Kamila BARTOŠKOVÁ Dolní Měcholupy 17,78 99,99 17,78
14 15 Martina PEKROVÁ Slatiny 18,24 17,82 17,82
15 111 Veronika MACHALOVÁ Michálkovice 17,85 37,48 17,85
16 157 Kateřina KLOUDOVÁ Petrovice 18,40 17,86 17,86
17 158 Marcela VRTALOVÁ Petrovice 17,92 99,99 17,92
18 118 Veronika KREJČÍ Michálkovice 18,27 17,96 17,96
19 166 Denisa MIKULKOVÁ Dolní Měcholupy 18,21 17,98 17,98
20 148 Dominika KLVAŇOVÁ Komárovice 18,05 17,99 17,99
21 94 Eliška LUKEŠOVÁ Bozkov 18,69 18,01 18,01
22 65 Adriana JANÍČKOVA Milotice nad Bečvou 18,15 18,03 18,03
23 86 Monika BRUNCLÍKOVÁ Ivanovice na Hané 29,85 18,03 18,03
24 179 Nikola ŠKULTÉTYOVÁ Staré Město 18,07 18,37 18,07
25 13 Anežka MASNÁ Slatiny 18,12 31,91 18,12
26 75 Zdena NOVOTNÁ Štěpánov 18,13 18,22 18,13
27 167 Tereza RŮŽIČKOVÁ Dolní Měcholupy 19,03 18,17 18,17
28 127 Markéta CHOCHOLOUŠKOVÁ Líchovy 20,18 18,22 18,22
29 5 Věra ŘÍHOVÁ Písková Lhota 18,23 18,40 18,23
30 164 Alexandra MUŽÍKOVÁ Dolní Měcholupy 19,07 18,24 18,24
31 150 Zuzana ŽEMŽULOVÁ Komárovice 19,68 18,28 18,28
32 154 Blanka MEJZLÍKOVÁ Petrovice 18,38 99,99 18,38
33 126 Petra VYSTYDOVÁ Líchovy 31,41 18,42 18,42
34 68 Sandra ČERVINKOVÁ Milotice nad Bečvou 18,43 22,15 18,43
35 115 Magdaléna KRAYZLOVÁ Michálkovice 18,52 18,70 18,52
36 76 Andrea HROUZKOVÁ Štěpánov 18,57 99,99 18,57
37 52 Barbora ŠKODOVÁ Chválenice 18,68 21,40 18,68
38 130 Klára ADAMOVSKÁ Líchovy 19,20 18,71 18,71
39 172 Karolína PAJEROVÁ Poniklá 26,24 18,71 18,71
40 113 Lucie NECHVÁTALOVÁ Michálkovice 19,64 18,79 18,79
41 84 Lucie MACHÁŇOVÁ Ivanovice na Hané 18,84 18,87 18,84
42 162 Jana ČIHÁKOVÁ Dolní Měcholupy 19,29 18,87 18,87
43 117 Klára FOLTYNOVÁ Michálkovice 18,88 18,90 18,88
44 1 Eliška FRIEDLOVÁ Písková Lhota 19,86 18,88 18,88
45 114 Petra CHOVANCOVÁ Michálkovice 18,93 18,95 18,93
46 77 Kristýna DVOŘÁKOVÁ Štěpánov 19,57 18,94 18,94
47 174 Karolína JONOVÁ Poniklá 19,23 18,95 18,95
48 163 Petra KMŮCHOVÁ Dolní Měcholupy 18,96 19,32 18,96
49 22 Lada LANDOVÁ Makov 19,37 18,99 18,99
50 173 Markéta LEŠIKOROVÁ Dolní Čermná 19,06 19,82 19,06
51 66 Romana FIDERMÁKOVÁ Milotice nad Bečvou 22,48 19,07 19,07
52 17 Tereza KULŠTEJNOVÁ Slatiny 19,30 19,08 19,08
53 129 Věra BAŽANTOVÁ Líchovy 19,69 19,12 19,12
54 12 Pavlína REJMANOVÁ Slatiny 19,14 19,18 19,14
55 11 Markéta JEBAVÁ Slatiny 20,85 19,16 19,16
56 21 Kateřina ŠPALOVÁ Makov 99,99 19,17 19,17
57 165 Václava PLAČKOVÁ Dolní Měcholupy 19,20 19,47 19,20
58 112 Kateřina UHROVÁ Michálkovice 24,51 19,20 19,20
59 72 Michaela DOLEŽALOVÁ Štěpánov 22,10 19,22 19,22
60 89 Klára POŘÍSKOVÁ Ivanovice na Hané 19,23 19,42 19,23
61 132 Tereza OPAVOVÁ Lhenice 19,39 19,28 19,28
62 67 Kateřina ČÍHALOVÁ Milotice nad Bečvou 19,57 19,28 19,28
63 185 Aneta CÍCHOVÁ Moravský Beroun 31,11 19,29 19,29
64 184 Nikol PĚTROŠOVÁ Frýdek 19,30 21,70 19,30
65 88 Barbora PLŠKOVÁ Ivanovice na Hané 19,36 99,99 19,36
66 124 Nela ČERNÁ Líchovy 19,38 19,80 19,38
67 6 Anna KADEŘÁVKOVÁ Písková Lhota 20,43 19,40 19,40
68 3 Tereza HAMÁČKOVÁ Písková Lhota 22,58 19,44 19,44
69 156 Eva VRTALOVÁ Petrovice 19,49 19,45 19,45
70 74 Iveta DRAŠAROVÁ Štěpánov 19,51 42,83 19,51
71 19 Markéta JAKICOVÁ Slatiny 20,24 19,57 19,57
72 32 Marie ANDRÝSKOVÁ Císařov 28,88 19,63 19,63
73 151 Monika VYSKOČILOVÁ Petrovice 20,72 19,71 19,71
74 90 Leona VAŠÍČKOVÁ Ivanovice na Hané 19,72 21,35 19,72
75 128 Kamila SIROTKOVÁ Líchovy 20,06 19,74 19,74
76 87 Klára URBÁNKOVÁ Ivanovice na Hané 19,75 19,75 19,75
77 140 Nikola HOLÁ Lhenice 20,42 19,76 19,76
78 71 Vendula RYBENSKÁ Štěpánov 20,04 19,81 19,81
79 135 Martina RADOŠOVÁ Lhenice 20,21 19,82 19,82
80 125 Andrea MAREŠOVÁ Líchovy 19,82 21,82 19,82
81 92 Jana DOLEŽALOVÁ Bozkov 20,47 19,84 19,84
82 134 Anežka FELLEROVÁ Lhenice 19,85 21,40 19,85
83 133 Nikola VOHÁŇKOVÁ Lhenice 20,49 19,89 19,89
84 26 Karin JOŠTOVÁ Makov 19,92 20,54 19,92
85 4 Magdalena NEZBEDOVÁ Písková Lhota 19,94 99,99 19,94
86 149 Veronika KVĚTOŇOVÁ Komárovice 22,81 20,00 20,00
87 62 Radka FRKALOVÁ Milotice nad Bečvou 20,90 20,14 20,14
88 97 Veronika SOUKUPOVÁ Bozkov 20,19 99,99 20,19
89 104 Andrea KRUMPHANZLOVÁ Dalovice 99,99 20,25 20,25
90 131 Markéta ČULÍKOVÁ Lhenice 29,32 20,28 20,28
91 146 Terezie PLESNÍKOVÁ Komárovice 20,36 22,27 20,36
92 63 Tereza RŮŽIČKOVÁ Milotice nad Bečvou 21,53 20,46 20,46
93 181 Lucie ČERMÁKOVÁ Hrdlořezy 20,46 24,28 20,46
94 78 Nela KŘEPELKOVÁ Štěpánov 20,48 22,80 20,48
95 93 Lucie KAFKOVÁ Bozkov 21,13 20,49 20,49
96 43 Lenka MATOUŠOVÁ Hlinsko 21,22 20,56 20,56
97 123 Klára HULÍNSKÁ Líchovy 20,72 20,62 20,62
98 101 Helena KARASOVÁ Dalovice 21,00 20,65 20,65
99 102 Klára KUBÍKOVÁ Dalovice 21,79 20,71 20,71
100 105 Pavla VESELÁ KAŇKOVÁ Dalovice 21,78 20,79 20,79
101 155 Kateřina VODIČKOVÁ Petrovice 20,83 99,99 20,83
102 82 Kateřina KAMENSKÁ Ivanovice na Hané 20,95 21,40 20,95
103 64 Alžběta FRYDRYCHOVÁ Milotice nad Bečvou 21,28 20,97 20,97
104 91 Dana RYDVALOVÁ Bozkov 21,00 21,06 21,00
105 147 Kateřina PLESNÍKOVÁ Komárovice 22,92 21,01 21,01
106 98 Jana Natálie HOLCOVÁ Bozkov 21,04 22,44 21,04
107 95 Bušková KAROLINA Bozkov 21,06 21,11 21,06
108 103 Denisa JONÁŠOVÁ Dalovice 21,62 21,11 21,11
109 7 Marie NEZBEDOVÁ Písková Lhota 21,41 21,15 21,15
110 83 Milana KUSALOVÁ Ivanovice na Hané 24,31 21,16 21,16
111 14 Adéla BOUKALOVÁ Slatiny 21,17 21,40 21,17
112 152 Kristýna POSPÍŠILOVÁ Petrovice 21,17 21,76 21,17
113 33 Lenka SÝKOROVÁ Císařov 21,98 21,19 21,19
114 18 Dagmar GRAUOVÁ Slatiny 21,20 21,26 21,20
115 45 Dagmar UNČOVSKÁ Hlinsko 22,30 21,25 21,25
116 145 Patricie PLESNÍKOVÁ Komárovice 22,66 21,32 21,32
117 108 Vendula MASÁROVÁ Dalovice 21,35 23,92 21,35
118 47 Anna KROPÁČKOVÁ Hlinsko 21,55 21,51 21,51
119 141 Veronika HYNČICOVÁ Komárovice 21,56 99,99 21,56
120 109 Tereza DYEDEKOVÁ Dalovice 22,49 21,64 21,64
121 73 Natálie TOMEČKOVÁ Štěpánov 22,14 21,66 21,66
122 160 Aneta HAVLENOVÁ Petrovice 22,88 21,67 21,67
123 27 Veronika MAŠKOVÁ Makov 21,71 21,87 21,71
124 48 Martina HOSPODKOVÁ Hlinsko 21,81 22,16 21,81
125 42 Vladimíra KADLECOVÁ Hlinsko 22,08 21,92 21,92
126 31 Magdalena MUSILOVÁ Císařov 22,74 21,99 21,99
127 46 Šárka HOSPODKOVÁ Hlinsko 22,72 22,03 22,03
128 24 Martina SAMCOVÁ Makov 99,99 22,12 22,12
129 171 Michaela VANCLOVÁ Martinice v Krkonoších 26,24 22,21 22,21
130 25 Jana FIALOVÁ Makov 22,24 99,99 22,24
131 36 Andrea MACKOVÁ Císařov 22,39 23,30 22,39
132 44 Martina HOVORKOVÁ Hlinsko 22,81 22,40 22,40
133 38 Barbora BAJEROVÁ Císařov 22,57 22,41 22,41
134 41 Adéla ELICHOVÁ Hlinsko 23,57 22,58 22,58
135 34 Jitka NĚMČÁKOVÁ Císařov 99,99 22,61 22,61
136 137 Denisa BENEŠOVÁ Lhenice 23,96 22,70 22,70
137 37 Martina SLÁDEČKOVÁ Císařov 25,32 22,95 22,95
138 144 Eva FOUKALOVÁ Komárovice 23,62 23,06 23,06
139 106 Simona CUPALOVÁ Dalovice 23,30 24,83 23,30
140 99 Veronika CHLUPÁČOVÁ Bozkov 23,76 23,59 23,59
141 2 Tereza PAVLOVÁ Písková Lhota 23,99 23,80 23,80
142 61 Eliška FRYDRYCHOVÁ Milotice nad Bečvou 24,27 27,50 24,27
143 35 Vendula KOHNOVÁ Císařov 28,31 25,15 25,15
144 178 Dominika RUČKOVÁ Krmelín 28,71 25,94 25,94
145 23 Pavla MICHALOVÁ Makov 26,73 99,99 26,73
146 177 Dana BUTULOVÁ Poniklá 99,99 27,39 27,39
147 180 Natálie HONCŮ Horní Lánov 28,69 99,99 28,69

Napsat komentář