Úvodní slovo starosty Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

Vážené hasičky, vážení hasiči,
dovolte mi, abych vás pozdravil u příležitosti konání svátku hasičského sportu – Mistrovství České republiky v požárním sportu 2016. Jsem rád, že pokračuje tradice společně pořádaných mistrovství družstev Hasičského záchranného sboru České republiky a Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Naše vzájemná spolupráce se tak opět posiluje.

 

Věřím, že se všichni můžeme těšit na skvělé sportovní výkony hasičů sportovců profesionálních či dobrovolných, ať již při výstupu na cvičnou věž, běhu štafety, běhu na 100 metrů s překážkami nebo při požárním útoku.

 

Dovolte mi, abych všem sportovcům popřál, aby prokázali svoji připravenost, aby zúročili hodiny tréninků a tvrdé práce a dokázali předvést jen ty nejlepší výkony. Od diváků očekávám skvělou atmosféru, férové povzbuzování a přeji jim skvělý zážitek.

 

Krajské sdružení hasičů Jihomoravského kraje již v roce 2014 při Mistrovství České republiky hry Plamen a soutěže dorostu prokázalo své schopnosti, když zajistilo jeho výbornou přípravu a organizaci akce, kterou dnes mohou považovat za generálku na nadcházející mistrovství dospělých. Nepochybuji o jeho úspěchu! Díky za přípravu sportovišť i zázemí. Rovněž děkuji městu Brno a Jihomoravskému kraji za to, že závodníkům i návštěvníkům mistrovství nabídli přívětivé prostředí.

 

Přeji zdar celé akci!

 
Ing. Karel Richter
starosta SH ČMS

Napsat komentář