Úvodní slovo ředitele HZS Jihomoravského kraje

Vážení sportovní přátelé,

 

jsem rád, že Vás mohu v Brně přivítat jménem Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje na 45. Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS
České republiky a současně 63. Mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu za účasti reprezentace České hasičské jednoty a Moravské hasičské jednoty.

Těším se, že uvidíme výborné sportovní výkony a věřím, že se soutěžícím i návštěvníkům bude u nás líbit. Ostatně Brno vždy milovalo velké sportovní akce. Připomeňme jen letošní extraligový návštěvnický rekord na venkovních hokejových hrách nebo tradiční motoristický svátek na Velké ceně. Jihomoravští diváci dovedli a dovedou ocenit kvalitní sportovní výkony.

Abychom hasičské klání přiblížili co nejvíce lidem, rozhodli jsme se jej částečně uspořádat v samotném srdci Brna na náměstí Svobody. Pro nás to sice znamenalo skutečnou organizační zkoušku, ale jsme přesvědčení, že jsme Vám připravili krásný sportovní zážitek, na který budete v dobrém vzpomínat, ať už jako soutěžící nebo jako diváci.

 

plk. Ing. Jiří Pelikán
ředitel HZS Jihomoravského kraje

 

Napsat komentář