Parkování v pátek 26.8. 2016 v centru Brna

Pokyny pro návštěvníky a ubytované v areálu kolejí na ul. Kolejní (+ soutěžící SDH, kteří neabsolvují disciplínu výstup do 4. podlaží cvičné věže)

Mezi areálem VUT (ul. Technická) a Moravským náměstím (nám. Svobody) je zajištěna od 07:00 do 18:30 kyvadlová doprava autobusy HZS. Po slavnostním zahájení (18:00) je potom po 19. hodině zajištěn odjezd autobusů z Moravského náměstí a posilových tramvají přistavených pro naše potřeby (jízdné zdarma) z ul. Rašínovy zpět na ul. Kolejní.

Pro individuální dopravu v rámci města Brna je možno využít linek MHD. Konkrétně autobusových linek č. 53 a noční č. 99 s konečnou zastávkou Kolejní či tramvajové linky č. 12 s konečnou zastávkou Technologický park. Denní linky jsou v provozu do cca 22:30 a noční linka od cca 22:30 a poté každou hodinu.

Pokyny pro fanoušky, doprovod a širokou veřejnost

Fanoušky, doprovod a veřejnost, která zavítá na páteční disciplínu autem, žádáme o respektování pokynů pořadatelů, strážníků a policistů. Doporučujeme parkovat v podzemní garáži u Janáčkova divadla (nájezd z ul. Moravské nám), která má dostatečnou kapacitu a je v blízkosti náměstí Svobody, možno využít i OC Vaňkovka, parkovací dům Kopečná. Parkování v tomto místě pořadatel nezajišťuje. Cenu parkovného najdete na http://www.garazejanackovodivadlo.cz/cenik/

Napsat komentář